Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Olszanka – oferty mieszkań na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

190 000 zł161,21 m² 1 178,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w budynku Olszanka 62. Mieszkanie nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z rynku wtórnego, położone przy ul. Młodzieżowej w Lublinie, w dzielnicy Dziesiąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok(Olszanka + 23 km)

469 000 zł58,50 m² 8 017,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Witosa. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, garderoba,kuchnia, łazienka, przedpokój, wc. Instalacja elektryczna , hydrauliczna i piony wymienione. Centralne etażowe. Do lekkiego remontu według uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok(Olszanka + 23 km)

599 900 zł52 m² 11 536,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie przy ul. Hetmańskiej, białystok (2025) Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, świeżo wykończonego mieszkania położonego w nowoczesnym budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Radzymin(Olszanka + 25 km)

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego w Radzyminie, około 20 km od Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62,50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie blisko miasteczka akademickiego idealne dla rodziny lub pod inwestycję Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Lublin

Sławin,Lublin(Olszanka + 25 km)

495 320 zł42,70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na I piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 418 zł30,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,33 m² 14 507,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować jedno pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Onyksowej, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku z windą z 2016 roku. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olszanka

Olszanka,opolskie

260 000 zł81 m² 3 192,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie - część domu - o powierzchni 81,43 m2 położone w Michałowie, 16 km od Brzegu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, dużej kuchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij